Holiday Inn Bursa City Centre | Ucuzabilet.com

Holiday Inn Bursa City Centre

star star star star
Bursa Merkez - Osmangazi / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şehrin hem iş, alışveriş ve eğlence alanlarına hem de kültürel ve tarihi cazibe noktalarına yakın mesafede yer alan Holiday Inn Bursa City Centre, Bursa’nın Osmangazi (Kent Meydanı) mevkiinde yer alıyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için güzel hizmetler ve konforlu odalar sunan tesis, ulaşım olanakları açısından da oldukça avantajlı bir konumda hizmet veriyor. Bursa Otelleri arasında hizmet kalitesi ,özenli temizliği ve güler yüzlü personelleri ile öne çıkan Holiday Inn Bursa City Centre, modern detaylar ile dekore edilmiş odalara sahip. Tesisin konforu ön planda tutan odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar da yer alıyor. Tesisin şık restoranında birbirinde lezzetli yemekler servis ediliyor. İş amacıyla şehre gelip bu tesiste konaklayacak misafirler için şık ve donanımlı toplantı odaları hizmet veriyor. Dileyen misafirler tesisin fitness salonunda faydalanabiliyor. Burada konaklayan misafirler Bursa’da gezilecek yerleri rahatlıkla keşfedebilir. Tesis hem iş hemde tatil amaçlı seyehatlerinize hizmet ediyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Holiday Inn Bursa City Centre, 2017 itibariyle 100’den fazla ülkede, 700 000 oda ve 5000 adet otel ile dünyanın en büyük zinciri olan Intercontinental Group (IHG) bünyesinde Bursa’nın tek OpenLobby konsepti ile şehrin merkezinde hizmet vermektedir. Sanayi bölgelerine , alışveriş ve eğlence merkezlerine , kültürel ve tarihi cazibe merkezlerine çok yakın mesafede bulunan otelimiz , siz değerli misafirlerini modern şekilde dizayn edilmiş şık ve konforlu odalarında ağırlamaktan mutluluk duyar.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

ÖNCE SAĞLIK Holiday Inn Bursa City Centre ailesi olarak,tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle otelimizde temizlik ve hijyene olan titizliğimizi bir kat daha artırdık. Sağlık Bakanlığımızın da ilettiği yönergeler kapsamında,hem siz değerli misafirlerimizi hem de çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemlerimizi alıyor, sizlere daha sağlıklı şekilde hizmet alabileceğiniz ortamı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca; tüm dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu mücadelede ekstra önlemler almak adına bağlı bulunduğumuz, IHG markasının vaadi olan‘IHG CLEAN PROMISE’ standartlarını da uygulamaya koyduk.(Detaylı bilgi için www.ihg.com/clean)
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster