Holiday Inn Istanbul - Old City | Ucuzabilet.com

Holiday Inn Istanbul - Old City

star star star star
Laleli Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve tarihi yarımada sınırları içinde hizmet veren Holiday Inn Istanbul - Old City, tüm misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisin bulunduğu bölge olan tarihi yarımadada, 10.00-21.00 saatleri arasında kontrollü trafik uygulanıyor. Bu saatler arasında bölge araç girişine kapalı oluyor. Belirtilen saatlerde, sadece rezervasyon belgelerini gösterebilen yabancı plakalı araç sahiplerinin alana girmesine müsaade ediliyor. Kısıtlama süresince araç çıkışı serbest.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İstanbul Fatih ilçesinde, Tarihi Yarımada’da yer alan Holiday Inn Istanbul Old City, hem iş ve hem de seyahat amacıyla seyahat eden misafirler için ideal bir seçenek. Merkezi bir konumda olan tesis, Kapalıçarşı’ya ve tarihi İstanbul Üniversitesi’ne 12 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi ve Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi noktalara toplu ulaşımla 20 dakika mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesisin tüm alanlarında, Covid-19 ile ilgili tüm önlemler alınmış olup, çeşitli lokasyonlarda alkol bazlı el dezenfeksiyon dispanserleri bulunmaktadır. •Tesis girişi ve çıkışında periyodik olarak ateş ölçümleri, tüm ortak kulanım alanların sosyal mesafe uygulaması ve bilgilendirmesi sağlanmakta olup, günlük olarak tüm ortak alanlar ve odalarda periyodik dezenfeksiyon uygulanmaktadır. •Odalar, 24 saat boş bırakılmak suretiyle dezenfeksiyon işleminden geçirilerek misafir kullanımına sunulmaktadır. •Nevresim ve tüm çamaşırlar, Covid-19 önlemleri kapsamında yüksek ısıda yıkanmaktadır. •Oda içi sunulan tüm bilgilendirici ve misafirlerin dokunma ihtimali olan materyaller kaldırılmış olup, yerine tek kullanımlık materyaller sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster