Hotel Next2

star star star
İstanbul Avrupa Yakası / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Taksim istiklal caddesine 100 m mesafede Demir örene 105 metre Havaist ve otobüs duraklarına 2 dk lık mesafede Beyoğlu polis merkezinin 3 yan binası güvenirlik oranı yüksek aile oteli Oda kuleye 3 dk lık mesafede, Metroya 3 dk lık mesafede Hacı osman yenikapı metrosuna cihangir firüzağa camisine 4 dk lık mesafede Merkezi konum ve güvenli bir tatil için sizleri en nezih ve en sakin bir ortamda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Cafeler ve barlara sadece 2 dk lık mesafede sessiz bir konumumuz bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Tarihi Çiçek Pasajı, Madame Tussauds Müzesi gibi birçok tarihi ve turistik noktaya birkaç adım uzaklıkta yer alan Hotel Next2, Taksim’de konforlu ve eğlence dolu bir tatil için ideal bir konaklama seçeneği sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Sosyal mesafe kurallarına uyumlu, Dezenfektan kullanıyoruz , Misafirleregirişte maske dağıtımı ücretsiz şekilde temin edilmektedir. Odalar belli aralıklarladezenfekte edilir, Odalar sık sık havalandırılıyor hijyen oranımızı 5 kat daha fazla yoğunluk ve ince detaylarla yapıyoruz, Giirişte ateş ölçer ve dezenfektanla karşılıyoruz misafirlerimizi 14 kurala uymanızı sağlayacak işlevsel malzemeleri bulunduruyoruz, Sizin sağlınız bizim için herşeyden daha çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster