Hotel Novano | Ucuzabilet.com

Hotel Novano

Sultanahmet Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Modern detaylar ile dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Hotel Novano, İstanbul’un tarihi güzellikleri ile bezeli bir noktada misafirlerini ağırlıyor. Avrupa Yakası’nda, Tarihi Yarımada’nın en popüler yerlerinden Sultanahmet’te yer alan tesis, özellikle tatil amacıyla seyahat eden misafirler için güzel bir konaklama alternatifi sunuyor. Osmanlı tarzını da yansıtan bir binada yer alan Hotel Novano’nun a la carte olarak hizmet veren restoranında birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor. Tesisin resepsiyonu yirmi dört saat boyunca aktif. Tesiste sunulan olanaklar arasında çamaşırhane, bagaj odası, kuru temizleme ve ücretli servis imkanı da yer alıyor. Tesisin kendine ait otopark alanı var. Sultanahmet Meydanı, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Müzesi ve Büyük Saray Mozaikleri Müzesi gibi İstanbul’da gezilecek tarihi yerlere yürüme mesafesinde yer alan Hotel Novano, konumu ile İstanbul turu yapmak isteyen misafirler için avantaj sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul'un tarihi yapılarına yakın yerde konumlanan Hotel Novano, Osmanlı tarzı ile modern görünümün buluşturduğu tasarımı ile dikkat çekiyor. Tesis, misafirlerine rahat ve konforlu bir tatil alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster