İbis Styles Hotel Bornova | Ucuzabilet.com

İbis Styles Hotel Bornova

star star star star
İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

31 Mayısa kadar Covid-19 nedeniyle kahvaltı servisi odaya yapılmaktadır . İzmir’de özellikle iş odaklı konaklamalara hitap eden ve şehrin merkezi noktalarından Bornova’da yer alan İbis Styles Hotel Bornova, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelleri ile dikkat çekiyor. Sunduğu olanaklar ile beğenilen tesis, genel olarak şık ve modern bir tasarıma sahip. Tesiste misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak modern şekilde dekore edilmiş 74 oda yer alıyor. Turizm amacıyla seyahat eden misafirleri de ağırlayan tesis, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. İbis Styles Hotel Bornova, İzmir’de gezilecek yerlere ve çevredeki iş ve alışveriş merkezlerine kolay ulaşım sağlanabilecek bir konumda yer alıyor. Tesisten şehrin Kemeraltı Çarşısı, İzmir Limanı ve İzmir Enternasyonal Fuarı gibi öne çıkan yerlerine de rahat ulaşım sağlamak mümkün.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Accor Grubu’na ait bir tesis olarak öne çıkan Ibis Styles Bornova, İzmir’in merkezi noktalarından Bornova’da hizmet veriyor. Konforlu odaları, toplantı salonları ve fitness merkezi gibi olanakları ile hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster