Inn 65 Budget | Ucuzabilet.com

Inn 65 Budget

Ankara Merkez Çankaya / Ankara / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’nın iş, eğlence ve turizm merkezi olan Çankaya’da yer alan Inn 65 Budget, misafirlerine iş seyahatleri ve turistik gezileri için konforlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Otelin modern dekore edilmiş odalarında; LED TV, klima, minibar ve telefon gibi olanaklar yer alıyor. Otelin restoranından Ankara’yı seyrederken bir yandan da enfes lezzetlerin tadına bakma fırsatı bulabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • İş Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Ankara’nın iş, siyaset ve alışveriş merkezi olan Çankaya mevkiinde yer alan Inn 65 Budget, özellikle iş seyahatleri için tercih edilebilecek konaklamalarda konforlu bir tatil alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Ortak kullanım alanlarında güvenli sosyal mesafe düzenlemeleri yapılmıştır. Periyodik kapalı alan dezenfektasyonu ozon ve ULV makineleriyle düzenli yapılmaktadır. Resepsiyonda maskesiz misafirlere maske verilip, alkol bazlı el antiseptiği ve dezenfektan bulunmaktadır. Odalar çıkış sonrasında temizlik ve dezenfekte edilerek en az 3 saat boş bırakılmış ve havalandırılmıştır. Tesise giriş yapan misafirlerin günlük olarak ateşleri ölçülüp kayıt altına alınmaktadır. Odaların tümü, el ile temas edilen yerler, kapılar, dezenfekte edilerek temizlik ve hijyeni sağlanmaktadır. Personel hijyen eğitimi sertifikasına sahip olup, sağlık kontrolleri yapılmıştır. Personeller; maske, eldiven ayrıca koruyucu ekipmanlar kullanmakta ve ateşleri ölçülmektedir. Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünleri 60-90 derece sıcaklıkta özel deterjanlarla yıkanmaktadır. Konaklayacak kişi sayısının az olmasından dolayı sosyal mesafe korunarak restoranda masaya veya odaya servis olacak şekilde isteğe bağlı kahvaltı hizmeti verilecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster