Kuşçu Han Otel

Safranbolu / Karabük /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Şehir Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Triple, Şehir Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Isıtma
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Bahçe
Lobi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Cinci Han 23 m
 Tarihi Cinci Hamam 71 m
 Safranbolu Konağı 88 m
 İzzet Paşa Cami 89 m
 Turizm Danışma Bürosu 95 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Safranbolu’nun merkezinde yer alan Kuşçu Han Otel, misafirlerine hem iş seyahatlerinde hem de turistik gezilerinde konforlu ve keyif dolu bir konaklama alternatifi oluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

4 yorum
9.0 Çok İyi
Odanın geniş olması güzeldi, bazı fazla gereksiz eşyalar vardı bence sanki odada yer var diye konulmuş hissi yarattı bende. Yakındaki canlı müzik akşam çok rahatsız ediciydi. işletmeci oldukça yardım sever ve ilgili beyefendiydi. Lokasyon merkezde olduğu için konforluydu.
4.0 
Tavsiye edeceğim insanlarda benim bakıp aradığım kriterlere bakacaklar o yüzden tavsiye etmiyorum. Personelleri ilgisizdi. Tesisin en makul yanı merkezde olması başka bir şeyi yok.
10.0 Mükemmel
Personelleri ilgili özellikle sefa bey çok ilgiliydi. Temizliği ekstra iyi.
9.3 Mükemmel
Merkezi bir yerde. Personelleri ilgiliydi. Temizdi tesis.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.