La Farine Hotel

Fethiye Merkez Fethiye / Fethiye Merkezi / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çocuk için yatak 0-1 yaş aralığına verilmektedir 2-6 yaş arası çocuk için ücretsiz ekstra yatak verilir Özel Plaj Alanına tekne ile ulaşım sağlanmaktadır .ulaşım ücretsizdir Tesiste kahvaltı hizmeti a la carte olarak verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Fethiye’de yer alan La Farine, merkezi konumu ile öne çıkıyor. Marinanın hemen karşısında konumlanan tesis, modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesisten havalimanına 45 dakikada gidilebiliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Mevcutta kullanılan ve uygulanılan hastalıklardan korunma (POSİ) prosedürü, Covid-19 açısından güncellenerek, uygulamasına hızla geçilmiştir. - Otel çalışanlarına ve ekiplere, virüsten korunma yöntemleri konusundaki bilgiler, hekimler tarafından aktarılmıştır. - Otel girişinde misafirlerin kullanımı için dezenfektan bulundurulmaktadır. - Otelde açık büfe kahvaltı kaldırılmış olup, kahvaltılar el değmeden özenle hazırlanmış paketler ile misafirlere, odalarından çıkmaya gerek kalmadan sunulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster