La Local Suites & Spa Kadıkalesi | Ucuzabilet.com

La Local Suites & Spa Kadıkalesi

star star star star
Turgutreis Bodrum / Kadıkale / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Bodrum‘un günbatımıyla meşhur Kadıkalesi bölgesinde hizmet veren La Local Suites ve SPA Kadıkalesi, denize sıfır konumda yer alıyor. 22 süit oda ile misafirlerini ağırlayan tesis, konforlu bir tatil vadediyor. Tesisin kendine ait kumsalı var ve bu alanda 1500 m2’lik bir iskele mevcut. Dileyen misafirler tesiste bulunan açık ve kapalı havuzlarda da yüzmenin tadını çıkarabilir. Ayrıca tesis, tam donanımlı SPA alanı ile tüm misafirlerine dinlenme ve yenilenme imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bodrum’da gün batımıyla meşhur olan Kadıkalesi bölgesinde bulunan ve denize sıfır bir konumda misafirlerine hizmet sunan otel, 22 süit odası, tam donanımlı SPA hizmeti, açık ve kapalı havuzları ile harika bir tatil fırsatı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster