Le Reve Butik Otel

Hatay Şehir Merkezi / Antakya / Hatay  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antakya’da hizmet veren Le Reve Butik Otel, Kurtuluş Caddesi’ndeki merkezi konumu ile öne çıkıyor. 2021 senesinde hizmete girmiş olan tesis, nostaljik öğelere sahip dekorasyonu ile farklı bir atmosfer sunuyor. Tesis; çarşı, restoran ve tarihi yerlere yürüme mesafesinde yer alıyor. Tesisin bulunduğu Kurtuluş Caddesi, meşalelerle dünyanın ilk gece aydınlatması yapılan caddesi olması ile ünlü. Dokusu ve mimarisi bozulmadan restore edilmiş olan tesiste konaklayan misafirler, Antakya'nın tarihi dokusunu yaşama imkanı buluyor. Tesiste, her biri kendine özgü bir tarza sahip olan dört tip oda yer alıyor. Oda duvarlarındaki işlemeler ve bina genelindeki tarihi detaylar, otantik bir ortam oluşturuyor. Tesis tüm misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesisin avlusunda şık bir restoran hizmet veriyor. Zengin menüsü ve çeşitli içecekleri ile öne çıkan tesis, Antakya mutfağından lezzetler sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Le Reve Butik Otel, misafirlerini kültür ve medeniyetlerin buluşma noktalarından biri olan Hatay Kurtuluş Caddesi'nde ağırlıyor. Merkezi bir konumda bulunan otel; alışveriş, restoran ve tarihi yerlere yürüme mesafesinde kalıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Misafir odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir. • Depo ve gıda güvenliği denetimi yapılır. • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır. • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır. • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez. • Tekstil ürünleri 60 derece sıcaklıkta yıkanıyor. • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır. • Tüm personele koronavirüs eğitimi verilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster