Liman Apart Otel | Ucuzabilet.com

Liman Apart Otel

Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mavi ve yeşili buluşturan doğası ve bitmek bilmeyen eğlenceleri ile yaz tatillerinin popüler adreslerinden biri olan Marmaris’te yer alan Liman Apart Otel, merkezi konumu ile öne çıkıyor. Marmaris’in merkezinde hizmet veren tesis, Marmaris eğlence mekanlarına ve Marmaris’te gezilecek yerlere yakın mesafede konumlanıyor. Tesisten Marmaris sahiline yürüyerek ulaşılabiliyor. Sade ve modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Liman Apart Otel, huzurlu ve eğlenceli bir tatilin kapılarını aralıyor. Tesis 37 oda ile misafirlerine hizmet veriyor. Odalarda misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklar yer alıyor. Liman Apart Otel’in bahçesinde hem yetişkin hem de çocuk misafirler için yüzme havuzu yer alıyor. Havuzda su kaydırağı da mevcut… Misafirler havuz kıyısında keyifli bir gün geçirip eğlenebiliyor. Tesisin restoranında birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor. Tesiste konaklayan misafirler bilardo ve dart oynayarak güne eğlence katabilir. Tesiste çamaşırhane de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Sahile yürüme mesafesinde yer alan Liman Apart Otel; eğlence, tarihi ve kültürel birçok etkinlik merkezine rahat ulaşım imkanı ile misafirlerine konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, Covid-19 ile ilgili gerekli önlem ve tedbirleri almıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster