Mare Deluxe Residences & Villas | Ucuzabilet.com

Mare Deluxe Residences & Villas

Gündoğan / Gündoğan / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Gündoğan Koyu’nun eşsiz güzelliğine ve deniz manzarasına hakim konumu ile öne çıkan Mare Deluxe Residence, geniş, ferah ve modern bir dekorasyona sahip Residenceleri ile rahat bir konaklama atmosferi sunuyor. Tesis; iç ve dış mimarisi ile özel olarak tasarlanmış, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşan 18 Residenceile hizmet veriyor. Misafirlerin tekne ile de ulaşım sağlayabilecekleri özel bir plajı bulunan tesis; gurme lezzetler servis eden restoranı, misafirlerin yorgunluklarından arınıp tazelenecekleri masaj terapileri ile Ege’nin doğal güzelliklerini lüks bir deneyim ile buluşturuyor. Tesiste muhteşem bir kahvaltı servisinin yanı sıra öğle ve akşam yemeklerinde Akdeniz mutfağından lezzetler sunan bir restoran hizmet veriyor. Misafirler Mare Deluxe Residence’a, araç ya da tekne ile kolayca ulaşım sağlayabilirler. Tesisin balayı paketi kapsamında çiftlere özel ayrıcalıklar sunuluyor. Misafirler evlilik tarihlerinden itibaren 1 yıl içinde balayı paketinden faydalanabilir. • Giriş günü odaya şarap ikramı • Konaklama süresince 1 kez, 2 kişilik ücretsiz masaj imkanı (30 Dakika) • Plajda 2 adet alkolsüz kokteyl ikramı Not: Tesisin SPA alanı ve restoranı 31.10.2022 tarihine kadar hizmet veriyor. Bu tarihten sonra, balayı çiftlerine sadece giriş günü şarap ikramı sunulabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Mare Deluxe Residence; dört bir tarafı eşsiz koylar ile çevrili Bodrum’da, sakinliği ve büyüleyici güzelliği ile ünlü Gündoğan, Küçükbük mevkiinde konumlanıyor. Rezidans konseptindeki daireleri ile hizmet veren tesis, ev konforunda tatil olanağı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster