Mövenpick Hotel İzmir

star star star star star
İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

2011 ve 2014 yıllarında "Türkiye'nin Önde Gelen İş Oteli" seçilmiş olan Mövenpick Hotel İzmir,Green Globe sertifikasına da sahip. Hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalara hitap eden tesiste; sauna, buhar odası, fitness merkezi, masaj ve bakım hizmetleri gibi olanaklar sunuluyor. *** 28 Şubat 2021 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda ücretsiz erken giriş (09:00 dan sonra, giriş günü kahvaltı ekstra olarak ücretlendirilir) ve ücretsiz geç çıkış (14:00'e kadar) promosyonu bulunmaktadır. 2011 ve 2014 yıllarında "Türkiye'nin Önde Gelen İş Oteli" seçilmiş olan Mövenpick Hotel İzmir,Green Globe sertifikasına da sahipti Executive oda ve süitlerde konaklayan misafirlerimize özel ayrıcalıklar; *Margaux Restaurant’ta 6.30-10.30 saatleri arasında açık büfe kahvaltı. *Executive Lounge‘da gün boyunca ücretsiz çay, kahve, meşrubat ve kurabiye ikramı. *Executive Lounge‘da 18.00-20.00 saatleri arasında alkollü içkiler, hafif akşam yemeği büfesi. *Executive odalarda, süitlerde ve Executive Lounge‘da yüksek hızda ücretsiz internet erişimi. *Günlük 3 parça ücretsiz kuru temizleme servisi. *Ücretsiz otopark imkanı ve vale servisi. *İsteğe bağlı günlük gazete servisi. *Tüm süitlerde espresso makinesi. *Odalarda hoşgeldiniz ikramı.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Mövenpick Hotel İzmir, merkezi konumu, konforu ve Ege Denizi’ne hakim manzarası ile öne çıkıyor. Alsancak mevkiindeki tesis; turistik noktalara, iş, alışveriş ve ulaşım olanaklarına kolay erişim imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster