Murat Paşa Konağı

Dalyan / Dalyan / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Murat Paşa Konağı, yöresel mimarisi ve tarihe meydan okuyan tüm ihtişamı ile Dalyan’da konuklarını ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor. Yemyeşil ağaçlarla dolu geniş bir bahçe içerisinde yer alan Murat Paşa Konağı’nda oda/kahvaltı konseptinde aile işletmesi olarak hizmet verilmektedir. Tesiste bulunan oldukça geniş bir havuzun etrafında ve çimlerin üzerinde konforlu güneşlenme alanları yer almaktadır. Sunulan hizmetler arasında kablosuz internet bağlantısı, özel klima, led tv, minibar, kettle, 24 saat sıcak su, günlük oda temizliği bulunmaktadır. Tesiste vakit geçirmek isteyen misafirlere gün içinde havuz başında çeşitli yiyecek ve içeceklerden oluşan mönüsü ile ücretli atıştırmalık snack-bar hizmetide sunulmaktadır. Kendi aracıyla seyahat eden misafirler için tesisin bulunduğu cadde üzerinde çeşitli otopark alanları bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Sukabumi taşlarından yapılmış Bali havuzu ve botanik bahçesi ile dikkat çeken Murat Paşa Konağı, Dalyan mevkiinde huzurlu bir tatil sunuyor. Zen felsefesini benimseyen tesisin restoranında lezzetli kahvaltılar ve akşam yemekleri servis ediliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster