My Solmaz Otel | Ucuzabilet.com

My Solmaz Otel

star star star
Çeşme / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Popüler tatil merkezi Çeşme’nin panoramik manzarasına sahip My Solmaz Otel, Çeşme’nin merkezinde hizmet veriyor. Sezonluk olarak açık-kapalı yüzme havuzu ve tüm yorgunluğunu atabileceğin sauna olanakları ile konforlu bir tatil vadeden tesis, ücretsiz kablosuz internet erişimi hizmeti de sunuyor. Tüm odaları ve süitleri modern mobilyalarla dekore edilmiş olup; klima, TV, kasa, minibar ve balkon gibi olanaklara sahip. Her gün açık büfe kahvaltı servisiyle güne başlayabileceğin tesisin restoranında yerel ve uluslararası menülerin tadını çıkarabilirsin. Havuz barda ise serinletici içecekler eşliğinde keyifli dakikalar geçirebilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Çeşme Kalesi, yat limanı ve Sakız Adası'nın panoramik manzarası eşliğinde unutulmaz bir tatil vadeden Solmaz Deluxe Hotel, Çeşme'nin merkezinde misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Tesisin Güvenli Turizm Sertifikası bulunuyor. -Her misafirin ve personelin girişte temassız ateş ölçer ile ateşi ölçüyor ve kayıt altına alınıyor. Yüksek ateşi olanlar geçici karantina olarak izole ediliyor. Hastane ve karakola bilgi veriliyor. - Tüm personele pandemi konusunda eğitimler veriliyor. Tesis personeli gözlem yaparak yüksek ateş, solunum ve öksürük gibi Covid-19 belirtileri olan kişileri, gerekli tedbirleri alarak en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriyor. - Kapalı ve açık ortak alanlar ile boşalan odalar periyodik olarak ULV makineleri ile dezenfekte ediliyor ve havalandırılıyor. - Restoran, havuz başı gibi ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi yapılıyor. - Sağlıklı ve güvenli tatil için tüm odalarda hijyen setleri (maske, mendil, el dezenfektanı) hazır bulunduruluyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster