Nergos Side Hotel

star star star
Side Manavgat / Side / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Side mevkiinde denize ve halk plajına yürüme mesafesinde olup, ayrıca sahile ve otel arası ücretsiz servis hizmeti yer alan tesis, açık havuza,ve çocuk havuzuna sahip. Misafirlerini sakin ve samimi bir atmosferde ağırlayan tesis, konforlu odalarıyla öne çıkıyor.Yaz konsepti için odalarda klima kulanımı ücretsiz olarak hizmet vermektedir, 01.01... – 31.03... TARİHLERİ ARASI OTEL KONAKLAMA ŞEKLİ: KIŞ KONSEPTİ : Sadece oda – Oda Kavaltı – Yarım Pansiyon – Tam Pansiyon 01.04... - 31.12... TARİHLERİ ARASI OTEL KONAKLAMA ŞEKLİ: YAZ KONSEPTİ :Tam Pansiyon İÇECEK HİZMETİ : Alkollü Alkolsüz tüm içecekler 24 saat ücretlidir. YİYECEK HİZMETİ : Kahvaltı-Öğle Yemeği-Akşam Yemeği Tam Pansiyona Dahil olup, Her Öğünde Sıcak Veya Soğuk 1 Bardak İçecek Ücretsiz Servis Edilir. NOT: Verilen Tüm Hizmetler Sezona ve Hava Şartlarına Göre Değişiklik Gösterebilir, Otel Bu Değişiklikleri Yapma Hakkına Sasiptir,
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Side mevkiinde denize ve halk plajına yürüme mesafesinde yer alan tesis, açık havuza,ve çocuk havuzuna sahip. Misafirlerini sakin ve samimi bir atmosferde ağırlayan tesis, konforlu odalarıyla öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster