Notte Hotel Ankara

star star star star
Kavaklıdere Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara, Kavaklıdere'de hizmet veren Notte Hotel Ankara, hem iş seyahatlerinde hem de turistik amaçlı gezilerde misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor. 73 odası bulunan otelin odalarında; minibar, oda servisi, telefon, kablosuz internet erişimi, buklet banyo ürünleri, duş kabini, klima, saç kurutma makinesi, TV ve temizlik gibi olanaklar yer alıyor. Otelde ayrıca; toplantı salonu, telefon, faks, restoran, bar, çamaşırhane, hamam, fitness salonu ve otopark gibi hizmetler de mevcut. Otel, Esenboğa Havaalanı’na 30 km ve Ankara Otogarı’na ise 7 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Ankara Kavaklıdere’de yer alan Notte Hotel Ankara, güler yüzlü personeli ve özenli hizmeti ile iş ve tatil amaçlı konaklamalarda konforlu bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otelimize giriş yapan misafirimiz ve personelimiz için özel sterilizasyon paspasları ve el dezenfektanlarını kullanımlarına sunuyoruz. • Her misafir ve personelimizin girişlerde elektronik ateş ölçer ile ateşini ölçüyor ve kayıt altına alıyoruz. Yüksek ateşi olanları geçici karantina bölgemize aldıktan sonra hastane ve karakola bildiriyoruz. • Tüm personelimize pandemi konusunda eğitimler veriyoruz. Personellerimiz gözlem yaparak yüksek ateş, solunum ve öksürük gibi covid-19 belirtileri olan kişileri gerekli tedbirleri alarak en yakın sağlık kuruluşuna sevk ediyoruz. • Kapalı ve açık ortak alanlarımızı periyodik olarak ozon ve ulv makineleri ile dezenfekte ediyoruz. • Otelimizde bulunan klimalar ve merkezi havalandırma sistemi üretici firma tarafından kontrol edilip filtre temizlikleri yapılmıştır. • Otelimiz genel alanlarına (lobi, asansörler, restaurant, mal kabul) sosyal mesafe uyarı stickerları asılmıştır. • Otelimizin tüm alanları sağlık dostu ürünlerle düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Genel temizlik için kullandığımız temizlik ürünleri Avrupa birliği standartlarında olup sağlık dostu ürünlerdir. • Genel alan temizliklerimiz su, deterjan ve kimyasallar ile yapılmaktadır. Özellikle eller ile sık dokunulan yüzeyler, kapı kolları, bataryalar, tırabzanlar, asansör düğmeleri, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası her 2 saatte bir dezenfekte edilmektedir. • Görevli personellerimiz genel alan temizliklerinde ve her odaya girişlerinde ellerini yıkadıktan sonra tek kullanımlık maske ve eldiven kullanarak temizlik yapmaktadırlar. • Sizin için özenle hazırlanan odalarımız bir önceki Misafir çıkışından sonra en az 2 Saat havalandırıp temizliğe öyle başlanmaktadır. Temizlik sonrası en az 4 saat daha havalandırılmaktadır. • Tüm tekstil ürünleri bohça yapılarak toplanıp Çamaşırhane görevlilerimiz tarafından alınıp en az 60-90 derece ısıda yıkanıp, yüksek ısıda pres ütü uygulanmaktadır. • Odalarımızda Bulunan klimalar üretici firma tarafından kontrol edilip filtre temizlikleri yapılmıştır. • Restaurantımızın kapasitesi sosyal mesafe planına göre belirlenmiş olup, Bu kapasiteye uygun sayıda misafir kabul edilmektedir. • Yemek masaları ve sandalyeler, servis malzemeleri, şeker, tuz, baharat, peçete, menü gibi malzemelerin her misafir kullanımından sonra uygun şekilde temizliği ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır. • Covid-19 Tedbirleri kapsamında mutfak temizliği ve gıda güvenliğine ait tedbirlerimizin gözden geçirilmiş olup her zamanki gibi hijyen kurallarına maksimum dikkat edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster