Old Farm Hotel Kemalpaşa

Kemalpaşa / Kemalpaşa / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İzmir merkeze ve Spil Dağı’na 25 km, Adnan Menderes Havalimanı'na 45 km ve Kemalpaşa Sanayi Bölgesi'ne bir dakika uzaklıkta olan Old Farm Hotel; Old Farm Artisan Bakery (Mutfak Sanatları Atölyesi), Bas Burger, Ata Tohumları Bankası, Un Müzesi, İzmir'deki tek uçuş okulu;True Course, Poligon İzmir, Laser Tag oyun alanı, çocuk atölye evi ve 500 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesine sahip kır bahçesi ile hem aktivitenin hem de dinginliğin birleştiği bir ortamı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Old Farm Hotel doğa ile başbaşa huzurlu bir konaklama deneyimi için İzmir ,Kemalpaşa'daki yeni adresiniz olacak.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis Turuncu Çember sertifikasına sahiptir. Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler; klima kumandası, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir. Misafirlerin talep etmesi halinde verilebilecek maske ve eldiven koruyucu ekipman bulunur. Genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezanfektanı bulunur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster