Old Town Deluxe Flats | Ucuzabilet.com

Old Town Deluxe Flats

Kaleiçi Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın merkezi ilçelerinden Muratpaşa’da misafirlerini ağırlayan Old Town Deluxe Flats, Konyaaltı Plajı, Kaleiçi, Atatürk Müzesi ve Antalya Oyuncak Müzesi gibi turistik noktalara yakın konumda hizmet veriyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden Old Town Deluxe Flats, her türlü ihtiyaca yönelik araç ve gereçlerle döşenmiş daireleri ile misafirlerine kendi evlerinin konforunu sunuyor. Tesiste çamaşırhane hizmeti yer alıyor. Antalya’nın gezilecek yerlerine, Kaleiçi’nde yer alan restoranlara ve kafelere yakın konumda bulunan Old Town Deluxe Flats’in kendi otoparkı da mevcut. Ayrıca tesiste misafirler için araç ve bisiklet kiralama hizmeti de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kaleiçi’nde birçok restoran, kafe ve eğlence merkezine kolayca ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda konforlu daireleri ile hizmet veren Old Town Deluxe Flats, misafirlerine kendi mutfaklarında, kendi yemeklerini hazırlayabilme fırsatı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster