Kaş Olympos Mocamp

Kaş / Kaş / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kaş Olympos Mocamp, etrafı çiçekler ile çevrili, büyüklükleri 12-20 metrekare arasında değişen bungalovları ile doğa içerisinde keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Bungalovlarda duş, klima, WC, mini buzdolabı, TV, kablosuz internet erişimi, giysi dolabı gibi olanaklar yer alıyor. Güne kuş sesleri ile başlama imkanı sunan tesis plaja da çok yakın konumlanıyor. Tesiste sabahları kahvaltı servisi yapılıyor. Bungalovların önünde bulunan ufak bahçelerde misafirler akşam yemeklerini açık havada yeme ayrıcalığı yaşayabilirler.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kaş-Kalkan yolu üzerinde bulunan Kaş Olympos Mocamp, Akdeniz’in pırıl pırıl suları ile yemyeşil ormanları arasında konumlanıyor. Doğa ile baş başa bir tatil isteyenler için eşsiz bir atmosfer sunan tesiste, 12 ve 15 metrekarelik ahşap bungalovların yanı sıra karavan ve çadır yerleri de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster