Özkum Park Otel

Sapanca /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Huzurlu bir atmosferde dinlendirici bir tatil yapmak isteyenler için Sapanca Gölü’nün kıyısında konumlanan Özkum Park; misafirlerini güler yüzlü hizmeti ve konforlu odalarıyla ağırlıyor. İş ve turizm amaçlı seyahatler için ideal bir atmosfer sunan tesiste huzur dolu anlar seni bekliyor. İster göl kıyısında ister yeşilliklerin arasında güne leziz bir kahvaltı ile başlayabilirsin. Tesisin terasında göz alıcı Sapanca Gölü manzarasının tadını çıkarabilirsin. Geniş bir kapalı salonu olan restoranda leziz yemeklerin tadına bakabilir, yaz düğünlerinin organize edilebildiği geniş bahçenin huzurunu yaşayabilirsin. Tesiste 7/24 açık resepsiyon ve güvenlik hizmetinin yanı sıra odalarda ve genel alanlarda ücretsiz internet, tesis içerisinde otopark, dinlenmek için yemyeşil bir bahçe ve dünya mutfağından lezzetler sunan a la carte restoran bulunuyor. Tesisin bahçesinde her yaştan misafirin kullanımına açık olan eğlenceli bir Macera Parkı yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Doğa Oteli
  • Balayı Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Özkum Park Otel, size tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama vaat ediyor. Konaklama sebebiniz ister tatil, ister iş toplantıları olsun, Tesisimizde kendinizi otelin tek konuğu gibi hisseder ve evinize dinlenmiş olarak dönersiniz.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, temizlik standartlarını Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu yönergeler doğrultusunda yeniden düzenlemiştir. Tesiste tüm üst yönetimin dahil olduğu bir Hijyen Kurulu oluşturulmuş olup; çalışanlara kişisel hijyen seviyeleri konusunda eğitimler verilmiştir. Tesisin genel alanları yetkilendirilmiş bir firma tarafından ''Hızlandırılmış Hidrojen Peroksit Teknolojisi'' ile düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Toplantı salonu, Macera Parkı, otel odaları, restoran dahil olmak üzere tüm alanlarda ortak kullanılan malzemeler her kullanım öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmektedir. Oturma grupları ve sandalyeler gün boyunca sürekli olarak steril hale getirilip, sosyal mesafe düzenine göre düzenlenmiştir. Odalarda ve restoranda kullanılan tüm havlular ve tekstil ürünleri akredite bir firma tarafından minimum 60°C’de gerekli önlemler alınarak yıkanmaktadır. Misafir Kabulü: Otele giriş çıkış saatleri, Covid-19 önlemleri gereği yeniden düzenlenerek giriş saati 15.00, çıkış saati 11.00 olarak değiştirilmiştir. Tesis genel alanlarında maske takmak zorunludur. Misafirlerin giriş işlemlerinde sosyal mesafe kurallarına uyularak tesise girişte temassız ateş ölçümü, dezenfeksiyon stantları ile karşılama sağlanmaktadır. Talep edilmesi halinde maske, eldiven ve siperlik gibi kişisel koruyucu ekipmanlar da hazır halde bulundurulmaktadır. Otele giriş esnasında T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın talep etmiş olduğu soruları içeren bir form doldurtulur. Misafir araçlarının görevli kişinin yönlendirmesi ile kendilerinin park etmeleri sağlanır. Odalar: Tesisin odaları, her konaklama sonrasında minimum 2 saat havalandırılıp temizlenmekte, ardından Hızlandırılmış Hidrojen Peroksit Teknolojisi ile klima filtreleri dahil olmak üzere dezenfekte edilmektedir. Son olarak Ozon Makinesi ile hava şartlandırma yapılmaktadır. Sürekli el ile teması bulunan yüzeyler ise (aydınlatma düğmeleri, kapı kolları vb.) hidrojen peroksit ile dezenfekte edilerek maksimum düzeyde hijyen sağlanması amaçlanmaktadır. Yiyecek & İçecek: Tuz, karabiber, şeker gibi ürünler tek kullanımlık paketler ile servis edilmektedir. Personel Hijyeni: Tesis personeline genel sağlık tarama testleri yapılmış olup, giriş ve çıkışlarda düzenli olarak ateş ölçümü yapılmaktadır. Misafir ile birebir temas halinde olan departman çalışanlarının maske ve eldiven ile çalışma zorunluluğu bulunmaktadır. Salgın Hastalık Acil Durum Eylem Planı ve Covid-19 ile Mücadele kapsamında gerekli eğitimler online olarak tamamlanmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster