Hotel Sefa 1

star star star
Çorlu / Çorlu / Tekirdağ  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çorlu’da E-5 Karayolu İstanbul çıkışında konumlanan Hotel Sefa 1, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor. 70 odası bulunan otelin odalarında; LCD TV, klima, minibar, uydu yayını, saç kurutma makinesi, kasa ve telefon gibi olanaklar yer alıyor. Bunların yanı sıra otelde çamaşırhane, kablosuz internet erişimi, toplantı odası ve kapalı otopark gibi hizmetler de bulunuyor. Sabah kahvaltısının açık büfe şeklinde servis edildiği otel, Çorlu Havalimanı’na 12 km, Çorlu Otogarı’na 2 km mesafede konumlanıyor. Tesiste çift olarak konaklayacak misafirler evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Tekirdağ Çorlu’da konumlanan Hotel Sefa 1, hem tatil hem de iş amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor. Tesis, Çorlu Havalimanı’na 12 km, Çorlu Otogarı’na 2 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster