Villa Teos Sığacık | Ucuzabilet.com

Villa Teos Sığacık

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sığacık’ta sakin ve huzurlu bir tatil hayal eden misafirler için güzel bir konaklama alternatifi sunan Villa Teos Butik Otel, Sığacık Kaleiçi’nde hizmet veriyor. Ev konforunda konaklama deneyimi sunan tesis, sıcak ve samimi atmosferi ile beğeniliyor. Ev konsepti sunan ve nostaljik detaylar ile dekore edilmiş 5 odası ile misafirlerine konforlu bir ortam sağlayan tesisin odalarında klima, buzdolabı, su ısıtıcısı, düz ekran TV, uydu, gardırop, saç kurutma makinesi ve banyo gibi olanaklar mevcut. Dileyen misafirler, dinlenmek için tesis bahçesinde vakit geçirebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Sığacık’ta yer alan Villa Teos Butik Otel, huzur dolu bir tatilin kapılarını aralıyor. Sığacık Kaleiçi’nde ev konseptinde hizmet veren tesis, sıcak ve samimi bir atmosfere sahip. Tesis, 5 odası ile ev konforunda konaklama imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster