Taksim House Hotel

Taksim / İstanbul Avrupa Yakası / İstanbul /  Haritada Göster
5.9
38 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Superior Deluxe Oda, Sokak Manzaralı, Balkonlu
28 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Aile Odası, Şehir Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Triple, Manzarasız
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Superior, Simge Yapı Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Oda, Simge Yapı Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Sigara İçilmeyen Odalar
Klima
24 Saat Resepsiyon
Günlük Temizlik
Isıtma
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Lobi
Havaalanı Servisi (Ücretli) Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Hüseyin Ağa Cami 80 m
 T2 - Ağa Cami Tramvay İstasyonu 85 m
 Özel İstasyon Sanat Merkezi 97 m
 Demirören AVM 129 m
 Asvazoni Kilisesi 135 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Taksim Meydanı'na ve İstiklal Caddesi'ne birkaç adım uzaklıkta hizmet veren Taksim House Hotel, hareketli şehir manzaraları sunan zarif dekore edilmiş konforlu odaları ile hem iş hem tatil odaklı konaklamalar için ideal bir seçeneği sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

38 yorum
Genel Puan
5.9
Fiyat Performans
5.1
Oda
5.4
Tavsiye
5.0
6.0 
Odada söylenildiği gibi masa ve sandalye yoktu. Otel genel olarak gürültüydü. Bu yüzden tavsiye etmekte kararsızım. Kimsenin ekmeği ile oynamak istemem. Otel genel olarak temizdi.
3.0 
Odada güvenlik yoktu. Kendinizi tedirgin hissediyorsunuz. Odanın içinden yangın merdivenine ayrı bir kapı açılması normal değildi. Zaten otel tarlabaşındaydı. Ben tehlikeli buldum. Bir kadın tek başına kalamazdı o otelde.
8.0 İyi
Fiyat ve performans oteliydi. Konumu iyiydi. Personelleri güler yüzlüydü.
5.0 
Tesis konum olarak çok iyi. Odalar yenilenir ve bakım yapılır ise gayet iyi bir tesis olacağını düşünüyorum.
9.0 Çok İyi
Tesisteki temizliğı yeterli bulmamam sebebiyle kararsızım. Oda temizliği beklentimi karşılamadı. Ulaşımı kolay bir tesisti.
2.0 
Eşyalarınız çok eski . Temizlik gereken hassasiyette yapılmamış. En kötüsü banyonun tavanı sabahın erken saatlerinde duşa kabinin üzerine düştü ve sese uyandım. Gördüğüm manzara karşısında şok oldum. Param ile rezil oldum. Bir daha kesinlikle konaklamayacağım. Kimseye de önermeyeceğim.
6.0 
Fiyat performans olarak çok iyi.
2.0 
Çok iyi değildi. Memnun kalmadım. Gecenin yarısında birileri birbirine giriyorlar. Gurultu sesler direkt odanın içine gidiyor.
2.0 
Oda temiz değildi.
2.0 
Otellerin çoğu pis, pandemi döneminde daha da pis çalışıyorlar.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.