Terma City Hotel | Ucuzabilet.com

Terma City Hotel

Termal İlçesi / Termal / Yalova İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yalova’da şık ve konforlu bir termal tatil adresi sunan Terma City Hotel; açık havuzu, konforlu odaları ve zengin mutfağıyla öne çıkıyor. Tesisin tam donanımlı profesyonel SPA merkezinde; masaj odaları, jakuzi havuz, VIP terapi odaları,güzellik merkezi, bakım odaları, sauna, buhar odası, özel aile hamamları, kapalı termal su havuzları yer alıyor. Tesiste kadın ve erkeklere özel havuzlar ile karma havuz bulunuyor. Ayrıca SPA merkezi ve kapalı yüzme havuzu da misafirlerin kullanımına açık. Islak kullanım alanları saat 10.00-22.00 arasında hizmet sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Spa Tesisi
  • Hayvan Dostu
  • Balayı Oteli
  • Termal Oteli
  • Çocuk Dostu

Neden Bu Otel?

Bölgenin en büyük oteli olma özelliği taşıyan, TERMACITY otel birbirinden farklı, şık ve deluxe şekilde dekore edilmiş olup, hizmet kalitesinden ödün vermeden memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Termal Havuzlar faaliyet göstermektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster