Ancient Mesopotamia Hotel

star star star
Batman Şehir Merkezi / Batman / Batman  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Merkezi konumu ve güler yüzlü personeli ile misafirler tarafından beğenilen Mesopotamia Hotel, Batman’da hizmet veriyor. Ulaşım olanakları açısından da oldukça avantajlı bir konuma sahip olan tesis, hem iş hem tatil odaklı seyahatler için konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Mesopotamia Hotel bünyesinde hizmet veren bir SPA alanı bulunuyor. Bu alanda hamam, sauna, masaj uygulamaları ve kapalı havuz gibi imkanlar yer alıyor. Dileyen misafirler tesisin spor salonunda vakit geçirebiliyor. Kendine ait otoparkı olan Mesopotamia Hotel’in misafirlerine sunduğu diğer olanaklar arasında toplantı salonu, çamaşırhane ve kuru temizleme bulunuyor. İhtiyaç duyan misafirler tesisten araç kiralayabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Batman merkezde yer alan Mesopotamia Hotel, konumundan dolayı turistik konaklamaların yanı sıra iş seyahatleri için de konforlu bir alternatif. Tesis, misafirlerine fitness merkezi, hamam, sauna ve toplantı salonu gibi hizmetler sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster