Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima

star star star star
Termal İlçesi / Üvezpınar / Yalova İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yalova’nın Termal ilçesinde yer alan Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima, şık ve konforlu bir termal tatilin kapılarını aralıyor. Termal su kullanılan açık ve kapalı havuzlar, orman ve göl manzaralı odalar, özel havuzlu villalar, 360 derece görüş açısına sahip restoran, mükemmel SPA hizmetleri ile tesis ruhen ve fiziken dinlenme imkanı sunuyor. Misafirler her sabah ıhlamur ve çam ormanlarının oksijen dolu havası ve muhteşem bir göl manzarası ile uyanıyor. Odaların ve sütlerin büyüklükleri, konforlu bir konaklama için 24m2-140m2 arasında değişiyor. Geniş aileler içten bağlantılı odaları ya da süitleri tercih edebilir. Tüm odalarda balkon mevcut. Villa süitler, daha fazla sakinliği tercih eden veya aile olarak kendilerine ait bir alan olmasını isteyen misafirler için ideal. Tüm villa süitler birden çok balkona sahip. Yatak odaları haricinde, oturma salonları bulunuyor ve uzun süreli konaklamalar için ideal. Villa misafirleri için orman manzaralı özel havuz ve güneşlenme terası hizmet veriyor. Tesisin odalarında sigara ve nargile içilmiyor. Sigara için odalarda balkonlar, genel alanda ise teraslar kullanılabilir. 0-6 yaş arası çocuklar, ebeveynleri ile aynı yatakta ve/veya bebek yatağında konakladıkları sürece ücretsiz. 6-12 yaş arası misafirler için tek kişi ücretinin %50’si talep ediliyor. Rezervasyon sırasında bebek yatağı ihtiyacının bildirilmesi gerekiyor. Standart ve deluxe odalarda, konforlu olmadığı için ekstra yatak hizmeti sunulmuyor. Tesisin SPA merkezinde hem kadınlar için hem de karma kullanım için ayrı alanlar bulunuyor. Her ayrı alanda kapalı havuzlar, sauna, jakuzi odası ve masaj odası mevcut. Tüm misafirlerimizin kullanabileceği fitness salonu, tuz odası ve açık havuz, tesisin -2. Katında yer alıyor. Tüm havuzlara ek olarak, villalara özel havuzlar bulunuyor. Tüm villa odalarda jakuzi, Büyük Villa SPA ve Deluxe Villa SPA süitlerde sauna var. Tüm kapalı havuzlarda termal su kullanılıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Spa Tesisi
  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima; termal havuzları, muhteşem doğa manzaralı odaları ve villaları, panoramik görüş açısına hakim restoranı, SPA hizmetleri ve çok daha fazlasıyla misafirlerine konforlu konaklama hizmeti sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster