Zest Exclusive Hotel & Spa

star star star
Ortakent Bodrum / Ortakent / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denize sıfır konumda bulunan Zest Exclusive Hotel & Spa, mavi ve yeşilin buluştuğu konumuyla huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Bodrum Ortakent mevkiinde konumlanan tesis, kendine ait özel plajı ile güneşin ve denizin tadını çıkarma olanağı sunuyor. Şık ve modern detaylarla dekore edilmiş konforlu odalarında; minibar, LCD TV, klima ve kablosuz internet sistemi gibi olanaklar bulunuyor. Tesiste sunulan hizmetler arasında kablosuz internet bağlantısı, kuru temizleme, 24 saat resepsiyon mevcut. Çocuklu aileler için çocuk havuzu olanağı bulunan tesiste ayrıca; leziz tatlar sunan bir restoran ve gün içinde keyifli bir mola verilebilen bar bulunuyor. Denize alternatif olarak açık yüzme havuzunu değerlendirebilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Huzurlu atmosferi ve sunduğu imkanlar ile beğenilen Zest Exclusive Hotel & Spa, Bodrum’un Ortakent mevkiinde hizmet veriyor. Kalite ve konforu bir arada sunan tesis, denize sıfır konumda yer alıyor ve tesisin kendine ait özel plajı bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Girişte misafirlerin ateşi ölçülmektedir. Giriş işlemleri sırasında sosyal mesafe kurallarına uyularak misafirlerden gerekli bilgiler alınmaktadır. • Resepsiyonda Covid-19 ile ilgili bildirim yazısı, ayaklı dezenfektan, maske ve eldiven bulunan bir masa yer almaktadır. • Resepsiyon girişinde antibakteriyal paspas ve atık kutusu bulunmaktadır. • Misafir odaları yeterli sürede havalandırılmakta ve sterilize edilmektedir. • Belboylar çalışma esnasında maske ve eldiven kullanmakta, sosyal mesafeyi korumaktadır. • Otel personeli departman şeflerinin kontrolünde maske kullanmakta, sosyal mesafeye dikkat etmektedir. • Tesiste kapı kolları, WC’ler, anahtarlar vb sık dokunulan yerler sürekli dezenfekte edilmektedir. • Oda içerisinde kullanılan çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri 60 -90 derece ısıda özel dezenfektanlar ile çamaşırhanede yıkanmaktadır. Anlaşmalı çamaşırhanenin sertifikası bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster